Denne nettsiden benytter informasjonskapsler (cookies) for markedsføring, statistikk og trafikkanalyse og for at tjenesten skal virke best mulig for deg som bruker.

Sånn er vi

Vibeke og Karoline bærer bagasje

Kompetente, inspirerende, tett på og ekte. Navnet vårt representerer verdiene vi lever etter hver eneste dag. En flokk på 22 solide seniorer og unge talenter med ulik ekspertise, som sikrer at vi har all kritisk kompetanse i eget hus. Kreative, strategiske og praktiske. Stødige, hyggelige og flinke.

Portrett av Trine Rygh-Johansen

Trine Rygh-Johansen

Senior kunderådgiver
trine@kitekom.no+47 901 86 480
Portrett av Karoline Myhre Gollub

Karoline Myhre Gollub

Kunderådgiver
karoline@kitekom.no+47 940 05 151
Portrettbilde av Thomas Blom

Thomas Blom

Kunderådgiver
thomas@kitekom.no+47 472 98 593
Portrett av Vigmostad Steinhaug

Torunn Vigmostad Steinhaug

Senior kunderådgiver
torunn@kitekom.no+47 906 77 622
Portrett av Trude Fjærli Linge

Trude Fjærli Linge

Byråleder
trude@kitekom.no+47 932 45 237
Portrettbilde av Mark Olman

Mark Olman

Head of Operations
mark@kitekom.no+47 979 50 727
Portrett av Monica Røsler

Monica Røsler

Senior prosjektleder
monica@kitekom.no+47 917 97 144
Portrett av Alicia Oliversson

Alicia Oliversson

Prosjektleder
alicia@kitekom.no+47 406 09 056
Portrett av Vibeke Bergh

Vibeke Bergh

Prosjektleder
vibeke@kitekom.no+47 950 51 157

Amanda Halvorsen Vikran

Prosjektleder
amanda@kitekom.no+47 478 42 311
Hanin Saeed

Hanin Saeed

Prosjektleder
hanin@kitekom.no+47 465 08 380

Sofie Persson

Prosjektleder
sofie@kitekom.no+47 911 02 851
Portrett av Tone Langmoen

Tone Langmoen

Administrativ leder /
Rådgiver bærekraft
tone@kitekom.no+47 477 08 427
Portrettbilde av Eirik Moldal Andersen

Eirik Moldal Andersen

Kreativ leder
eirik@kitekom.no+47 918 55 412
Portrett av Johan KlevforsPortrett av Johan Klevfors

Johan Klevfors

Kreativ produsent og rådgiver
johan@kitekom.no+47 405 18 554
Portrett av Johan Klevfors

Øystein Essén Lundstrøm

Film- og innholdsprodusent
oystein@kitekom.no+47 416 15 863

Sigve Bull

Kreativ produsent
sigve@kitekom.no+47 957 54 517
Portrett av Bjarne Berger

Bjarne Berger

Strategisk rådgiver
bjarne@kitekom.no+47 908 55 609
Portrett av Hallset

Simen Hallset

Produsent
simen@kitekom.no+47 909 18 810
Portrettbilde av Eivind Marøy

Eivind Marøy

Produsent
eivind@kitekom.no+47 464 81 008
Portrett av Kai Remi Hagen

Kai R. Hagen

Multimediaprodusent
kai@kitekom.no+47 958 56 663

Besøk oss

Dronningens gate 3
0152 OSLO
Kite Kommunikasjon og event AS ⓒ 2023