Denne nettsiden benytter informasjonskapsler (cookies) for markedsføring, statistikk og trafikkanalyse og for at tjenesten skal virke best mulig for deg som bruker.

Sånn er vi

Kompetente, inspirerende, tett på og ekte. Navnet vårt representerer verdiene vi lever etter hver eneste dag. En flokk på 20 solide seniorer og unge talenter med ulike spesialiseringer, som sikrer at vi har all kritisk kompetanse i eget hus. Kreative, strategiske og praktiske. Stødige, hyggelige og flinke.

Portrett av Trine Rygh-Johansen

Trine Rygh-Johansen

Senior kunderådgiver
trine@kitekom.no+47 901 86 480
Portrett av Karoline Myhre Gollub

Karoline Myhre Gollub

Kunderådgiver
karoline@kitekom.no+47 940 05 151
Portrett av Thomas Blom

Thomas Blom

Kunderådgiver
thomas@kitekom.no+47 472 98 593
Portrett av Vigmostad Steinhaug

Torunn Vigmostad Steinhaug

Senior kunderådgiver
torunn@kitekom.no+47 906 77 622
Portrett av Trude Fjærli Linge

Trude Fjærli Linge

Byråleder
trude@kitekom.no+47 932 45 237
Portrett av Monica Røsler

Monica Røsler

Prosjektleder
monica@kitekom.no+47 917 97 144
Portrett av Alicia Oliversson

Alicia Oliversson

Prosjektleder - i mammaperm
alicia@kitekom.no+47 406 09 056
Portrett av Vibeke Bergh

Vibeke Bergh

Prosjektleder
vibeke@kitekom.no+47 950 51 157
Portrett av Aleksandra Dvizac

Aleksandra Dvizac

Prosjektleder
aleksandra@kitekom.no+47 952 58 253
Portrett av Amanda Halvorsen Vikran

Amanda Halvorsen Vikran

Prosjektleder
amanda@kitekom.no+47 478 42 311
Portrett av Sofie Persson

Sofie Persson

Prosjektkoordinator
sofie@kitekom.no+47 911 02 851
Portrett av Tone Langmoen

Tone Langmoen

Administrativ leder
tone@kitekom.no+47 477 08 427
Portrett av Eirik Moldal Andersen

Eirik Moldal Andersen

Kreativ leder
eirik@kitekom.no+47 918 55 412
Portrett av Johan Klevfors

Johan Klevfors

Kreativ produsent og rådgiver
johan@kitekom.no+47 405 18 554
Portrett av Bjarne Berger

Bjarne Berger

Strategisk rådgiver
bjarne@kitekom.no+47 908 55 609
Portrett av Hallset

Simen Hallset

Produsent
simen@kitekom.no+47 909 18 810
Portrett av Martin Braastad Johansen

Martin Braastad Johansen

Arenadesigner
martin@kitekom.no+47 480 67 320
Portrett av Kai Remi Hagen

Kai R. Hagen

Multimediaprodusent - pappaperm
kai@kitekom.no+47 958 56 663
Portrett av Tonje Gjelsten

Tonje Gjelsten

Visuell kommunikatør
tonje@kitekom.no+47 913 75 999
Portrett av Frode Menes

Frode Menes

Innholdsprodusent
frode@kitekom.no+47 404 68 624

+ 47 400 06 876 eller info@kitekom.no →

+ 47 400 06 876 eller info@kitekom.no →

+ 47 400 06 876 eller info@kitekom.no →

+ 47 400 06 876 eller info@kitekom.no →

+ 47 400 06 876 eller info@kitekom.no →

+ 47 400 06 876 eller info@kitekom.no →

+ 47 400 06 876 eller info@kitekom.no →

+ 47 400 06 876 eller info@kitekom.no →

+ 47 400 06 876 eller info@kitekom.no →

+ 47 400 06 876 eller info@kitekom.no →

+ 47 400 06 876 eller info@kitekom.no →

+ 47 400 06 876 eller info@kitekom.no →

+ 47 400 06 876 eller info@kitekom.no →

+ 47 400 06 876 eller info@kitekom.no →

+ 47 400 06 876 eller info@kitekom.no →

+ 47 400 06 876 eller info@kitekom.no →

+ 47 400 06 876 eller info@kitekom.no →

+ 47 400 06 876 eller info@kitekom.no →

+ 47 400 06 876 eller info@kitekom.no →

+ 47 400 06 876 eller info@kitekom.no →

+ 47 400 06 876 eller info@kitekom.no →

+ 47 400 06 876 eller info@kitekom.no →

+ 47 400 06 876 eller info@kitekom.no →

+ 47 400 06 876 eller info@kitekom.no →

+ 47 400 06 876 eller info@kitekom.no →

Besøk oss

Dronningens gate 3
0152 OSLO
Miljøfyrtårn logo
Kite type logo
Kite Kommunikasjon og event AS ⓒ 2022